Seksenlerin yıldızıydı... Selçuk Ural'dan çok konuşulacak sözler Tek gecelik ilişkimin ürünü, Sibel Can İtirafı..
Pazartesi , 28 Kasım 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Seksenlerin yıldızıydı… Selçuk Ural’dan çok konuşulacak sözler Tek gecelik ilişkimin ürünü, Sibel Can İtirafı..

Seksenlerin yıldızıydı… Selçuk Ural’dan çok konuşulacak sözler Tek gecelik ilişkimin ürünü, Sibel Can İtirafı..

Hakan Ural’ın sık sık kırgınlığını dile getirdiği Selçuk Ural, çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Ural, oğlu Hakan’ın annesi için “Çok çapkındım, bir gece bir bayanla b-raber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı” dedi.

Oğlunun askere gitmemek için sahte rapor almasını da anlatan Ural, hapse girdiği günlerde Hakan Ural’ı yalnız bırakmadığını anlattı. Haberler.com’un YouTube kanalına konuk olan Selçuk Ural, oğlu Hakan Ural’ı kızdıracak açıklamalarda bulundu. Bir gece birlikte olduğu kadından oğlu Hakan Ural’ın meydana geldiğini söyleyen Ural, “Hakan’ın annesi her şeyi hırs için yaptı” dedi.

“TÜRKİYE’DE D-NA TESTİ YAPTIRAN İLK ERKEK BENİM” Kalaycıoğlu’nun “Hakan Ural hayatına girince sancılı durumlar oldu ve Türkiye’de DNA testi yaptıran ilk insan oldun.
Hakan Ural’ı kabul etmeyip test istediğin için pişmanlık yaşadın mı?” sorusu üzerine konuşan Selçuk Ural, “Kızım için böyle bir DN-A testi istemedim çünkü annesiyle evliydim.

Sonraki Haber

ÖKSÜRÜK VE BRONŞİTİ TARİHE KARIŞTIRAN VE SADECE 3 MALZEMEYLE HAZIRLANAN MÜTHİŞ TARİF

Öksürük şurupları ve haplar, hasta olduğunuzda işe yarayabiliyor. Ancak evde hazırladığınız karışımla, hasta olmamak mümkün. …