Serdar Seki kimdir? Deniz Seki’nin kardeşi yoğun bakımda
Perşembe , 28 Ekim 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Serdar Seki kimdir? Deniz Seki’nin kardeşi yoğun bakımda

Serdar Seki kimdir? Deniz Seki’nin kardeşi yoğun bakımda


Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin kardeşi olan Serdar Seki geçirdiği sağlık problemi sonrasında hastaneye kaldırıldı. Seki’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Peki, Serdar Seki kimdir, kaç yaşında
Serdar Seki’nin beyin kanaması geçirdiği ve hastanede tedavisinin devam ettiği bilgisi paylaşıldı. 6 saat süren bir operasyon geçiren Seki’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ifade edildi.

SERDAR SEKİ KİMDİR?
Deniz Seki’nin kardeşi Serdar Seki, yönetmen ve yapımcı kimliğiyle profesyonel anlamda 19 yıldır televizyon sektörünün değişik alanlarında; çeşitli tv programları, 200’ ü aşkın video klip, tanıtım filmleri ve reklam filmleri olmak üzere birçok alanda hizmette bulundu. 2010 yılının mayıs ayında “Skare Film Yapım” adını vererek kurduğu prodüksiyon şirketi ve profesyonel ekibiyle, birçok yapımın altına imza attı. Serdar Seki, 2017 yılında Suada’da Pınar Muslu ile evlendi.
2014 yılının Ocak ayında şirketin ismini “Film Sanat” olarak değiştirerek daha büyük projelerle video klip, televizyon programları ve reklamların yanı sıra; sinema filmi ve dizi projeleriyle ilgili çalışmaları devam etmektedir.

Sonraki Haber

SON DAKİKA… DARBE GİRİŞİMİ İLE GÜNDEM Bİ ANDA DEĞİŞTİ ! DETAYLAR

Son Dakika! Sudan’da Askeri Darbe Oldu Sudan’da askeri darbe girişimi oldu. Hükümet liderlerinin tutuklanması üzerine …