SEVENLERİ GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU
Cumartesi , 16 Ocak 2021
Anasayfa » Genel » SEVENLERİ GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU

SEVENLERİ GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU


Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Arka Sokaklar’da sevilen karakterlerden Hüsnü Çoban’dan kötü haber geldi. Bir çok kez kaza geçiren Hüsnü Çoban bu sefer hayranlarını çok üzdü.
Haziran ayında sezon finali yapacak olan Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde Hüsnü Çoban şoku yaşandı. Hüsnü, yorgunluklarının ve burnundan gelen kanların sebebini anlayamaz. Ekibe yıllarca doktor olarak hizmet etmiş olan şahsa derdini anlatır. Kapsamlı bir kontrolden geçmek istediğini söyler. KAN TAHLİLİ YAPILDI, DURUM CİDDİ Ses kısıklığının da olduğunu söylemesi hocayı endişelendirir. Hoca onu tanıdığı bir hekime gdolayır. Kan tahlillerinde sorunlı bulgular elde edilir. Boynundaki kitle ise, hastalığının ne kadar ciddi olduğuna işarettir.
TEK DERDİ AİLESİ Doktor, tiroid bezlerinden biyopsi ile parça alınmasına karar verir. Sonuçlar Hüsnü’yü yıkar. Hüsnü, tiroid kanserine yakalanmıştır. Şimdi bu hastalığı ailesine nasıl anlatacağını düşünür. Ölme olasılıki karşısında çocuklarını yalnız bırakacağını düşünerek büyük üzüntü yaşar. Bu sırada ailesi ona sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemiştir. Hüsnü, en mutlu olacağı günde aldığı bu kötü haber sonrasında ne yapacağını düşünür.

Sonraki Haber

İçişleri Bakanlığı’ndan 81 il valiliğine ek genelge ! Liste Genişletildi

Son dakika: İçişleri Bakanlığı, hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili 81 il valiliğine …