Sibel Can'ın Evlenmeyi Düşündüğü İş Adamı Sibel Can'dan Ayrılıp Bakın Hangi Ünlü İsimle Evleniyor... - Part 3
Cumartesi , 31 Temmuz 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Sibel Can’ın Evlenmeyi Düşündüğü İş Adamı Sibel Can’dan Ayrılıp Bakın Hangi Ünlü İsimle Evleniyor…

Sibel Can’ın Evlenmeyi Düşündüğü İş Adamı Sibel Can’dan Ayrılıp Bakın Hangi Ünlü İsimle Evleniyor…

Yılın aşk b-mbasında son dakika gelişmesi yaşandı. Spiker Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleneceği ortaya çıktı. İşte Sabah yazarı Bülent Cankurt’un o yazısı…. “Büyük lokma ye, büyük konuşma” diye boşuna söylememiş atalarımız! İşte size çok güzel bir örnek….

Spiker Buket Aydın, mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktalamış, sonra da kameraların karşısına geçip, kesin bir dille asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemişti.. İşte o büyük lafları eden Buket Aydın, Emir Sarıgül ile nikah masasına oturuyor!. Evet, yanlış okumadınız… Hatta geçen ay ünlü şarkıcı Sibel Can ile yatta görüntülenen Emir Sarıgül, Buket Aydın ile pazartesi akşam Beykoz Konakları’ndaki evinde minik bir törenle vuslata erecekti..

Ancak müstakbel kayınpeder Mustafa Sarıgül, bu evliliğe onay vermeyince nikah iptal oldu!. “Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık” diyen Buket Aydın’ı evlenmeye ikna eden Emir Sarıgül, artık nasıl yaptı bilmiyorum ama babasının da onayını almaya başarmış.. Pazartesi yapılamayan sürpriz nikah bugün gerçekleşecek. Ne diyelim; umarım çok mutlu olurlar….
Sonraki Haber

cemile teyze

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan ve yardım çağrıları yapılan Cemile Öner’in yaşadıklarını öğrenen Haluk …