Son Dakika: Rahmi Koç Corona Virüsüne Yakalandı! - Part 2
Perşembe , 22 Ekim 2020
Anasayfa » FOTO GALERİ » Son Dakika: Rahmi Koç Corona Virüsüne Yakalandı!

Son Dakika: Rahmi Koç Corona Virüsüne Yakalandı!


Tüm dünyada ve Türkiye’de etkisini göstermeye devam eden corona virüsü pandemisi her yaştan insanı etkilemeye devam ediyor. Kısa süre önce 90 yaşına basan Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç’un bugün yapılan açıklamaya göre coronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.9 Ekim’de 90. yaşına girmesi vesilesiyle düzenlenen doğum günü partisinde corona virüsüne yakalandığı tahmin edilen ünlü iş insanının 2 gündür Amerikan Hastanesi’nde hasta servisinde tedavi altında tutulduğu belirtildi.Yapılan açıklamada Rahmi Koç’un herhangi bir acil durumunun söz konusu olmadığı, normal corona virüsü tedavisinde uygulanan sürecin izlendiği ve durumunun yakından doktorları tarafından gözlem altında tutulduğu bildirildi.
Amerikan Hastanesi’nin sahibi olan Koç’un durumu ile ilgili hastaneden şu açıklama yapıldı:“Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. Koç 16 Ekim 2020 tarihinde hafif üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri ile Amerikan Hastanesi’ne başvurmuştur. Yapılan incelemede COVID-19 testi pozitif bulunmuştur. Kendisinin sağlık durumu iyi olup, hastanemizde tedbir amaçlı izlenmektedir.”

Sonraki Haber

Emeklilere Müjdeli Haber! Ek Ödeme Yolda..!

Tüm dünyada yaşandığı gibi Türkiye’de de koronavirüs salgını ekonomik açıdan insanları zorlamaya devam ediyor. Özellikle …