Son dakika: Yeni asgari ücret için dikkat çeken açıklama! 10 bin lira bekleyenler heyecanlandıran detaylar
Pazar , 29 Ocak 2023
Anasayfa » FOTO GALERİ » Son dakika: Yeni asgari ücret için dikkat çeken açıklama! 10 bin lira bekleyenler heyecanlandıran detaylar

Son dakika: Yeni asgari ücret için dikkat çeken açıklama! 10 bin lira bekleyenler heyecanlandıran detaylar

Hem EYT hem memur ve emekli zammı hem de asgari ücretle ilgili son dakika haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Bazı uzmanlar 2023’teki asgari ücretin 10 bin TL’ye kadar çıkabileceğini ifade ederken bazıları da 8.500 TL rakamını ifade ediyor. AK Parti’den gelen son dakika asgari ücret açıklamasından sonra kulisler hareketlendi! 2023 asgari ücret zammı ne kadar olacak?

AK Parti’nin önemli isimlerinden Numan Kurtulmuş, hafta sonu ekonomik gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Asgari ücret zammıyla ilgili gelen bir soruya verdiği yanıtla dikkat çeken Kurtulmuş, ‘Asgari ücret zammı için rakam vermek doğru olmaz fakat yılbaşı itibarıyla asgari ücrette yine çok yüksek bir artış olacak’ dedi. Bu açıklamanın ardından gözler asgari ücret zammına çevrildi.

SON DAKİKA: HÜKÜMET ‘ÇOK YÜKSEK OLACAK’ DEDİ ÇALIŞANLAR HEYECANLANDI Asgari ücret zammıyla ilgili araştırmalar devam ederken uzman isimlerin yorumları da gelmeye devam ediyor. CNN Türk ekranlarında açıklamalarda bulunan SGK uzmanı Özgür Erdursun, asgari ücretin 8.250 TL bandında olacağını beklediğini belirtirken bu rakamın üzerine de çıkılabileceğini aktardı.
Sonraki Haber

Ünlü oyuncu yaşama veda etti

Dizilerin en sevilen isimlerinden başrol oyuncusu yaşama veda etti. Sanat dünyası s.okta! Herkesten dua istemişti.. …