Tavuk yemenin de tadı kaçtı..
Pazar , 17 Ocak 2021
Anasayfa » Genel » Tavuk yemenin de tadı kaçtı..

Tavuk yemenin de tadı kaçtı..


Dr. Yavuz Dizdar, sağlığımızla nasıl oynandığını ifşa etti. Verdiği bilgiler tüyler ürpertici. Kaynak: Tavuk yemenin de tadı kaçtı..
HAYVANIN KARNINDAN TÜMÖR FIŞKIRIYORDizdar’ın aktardıkları şöyle;*”Tavuk diye önünüze konulan hayvanın kuluçka süresini kısaltılarak 17 güne indirdiler. *Hayvanların bacak yapıları değişti. *Bu hayvanlar 45 gün sonra kendiliğinden ölüyor. *Yapılan araştırmada doğal ürünle beslenen civcivlerin 45 gün sonra ayakta duramadığı görüldü.*Tavuk diye önünüze konulan hayvanın karnından tümörler fışkırıyor.*Tavukçular tıptan 50 sene önde gidiyor. *Bu endüstrinin görevi size üzerinde et tutturulmuş bir şey vermek. Hayvanın sağlıklı olması umurlarında değil. Bu işin ilginç yanı, bunun onayını da veterinerlerden alıyorlar.
”Dünyada belli başlı kanserlerde artış gözlendiğini belirten Dizdar, “Dünyada bütün ülkelerde kanser artmıyor, bütün kanserler de artmıyor. Belli kanser türleri artıyor, bunu ABD de biliyor. Mevcut olan durumun farkındalar, çok umurlarında olduğunu sanmayın, hiç umurlarında değil. Çünkü paralelinde ilaç endüstrisi büyüyor. Geldiğimiz noktada bir ülkenin gıdasını ne kadar endüstrileştirirseniz, ne kadar markete tıkarsanız, uzun raf ömrü ile ne kadar bozulmaz hale getirirseniz hastalığın da o kadar arttığını görüyorsunuz.” ifadelerini kullandı. Piramithaber.com Kaynak: Tavuk yemenin de tadı kaçtı..

Sonraki Haber

SIR PERDESİ CANLI YAYINDA ARALANDI! 70 YAŞINDAKİ ADAMIN KO/RKUNÇ SONU

52 gündür kayıp olan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Müge Anlı …