temizlik için önemli sırlar.
Perşembe , 28 Ekim 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » temizlik için önemli sırlar.

temizlik için önemli sırlar.1 – Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2 – Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz.

Ayriyetten camsile doldurup tozda alabilirsiniz 3 – Bulaşık Makinesi tabletini 5 bardak sıcak suda eritip birazda içine parlatıcı sıkıp halılarınızı koltuklarınızı silebilirsiniz. Ayriyetten aynı işlemi yağli mutfak dolaplarında uygulayabilirsiniz sonuç Mükemmel. 4 – Halınıza diyelim ki çay döküldü direk üzerine parlatıcı döküp silin, Çaydan ve Lekesinden eser kalmayacak.

5 – Duşakabininizi, çesmelerinizi parlatıcıyla silerseniz parlak durur. 6 – Bakırlarınızı ve çeşmelerinizi ve küflenen metallerinizi ketçapla ovarsanız ilk günkü gibi olacaktır. 7 – Tencere çaydanlık ve tavalarınızı cif’i normal bir market poşetine doküp ovalarsanız pırıl pırıl olacaktır. 8 – Mutfak tezgahınızın köşelerinde silikonlar siyaha dönüştüyse pamuğa domestos döküp sabaha kadar bekletin kararıklıktan eser kalmayacaktır.

Sonraki Haber

SON DAKİKA… DARBE GİRİŞİMİ İLE GÜNDEM Bİ ANDA DEĞİŞTİ ! DETAYLAR

Son Dakika! Sudan’da Askeri Darbe Oldu Sudan’da askeri darbe girişimi oldu. Hükümet liderlerinin tutuklanması üzerine …