TRT Çocuk’ta eşeğe tec*vüz skandalı! Açıklama geldi: İftira
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa » Genel » TRT Çocuk’ta eşeğe tec*vüz skandalı! Açıklama geldi: İftira

TRT Çocuk’ta eşeğe tec*vüz skandalı! Açıklama geldi: İftira


Maysa ve Bulut / Kolaycılık’ isimli çizgi film TRT Çocuk kanalının YouTube sayfasına eklendi. Çizgi filmde bir erkeğin eşeğe te-ca- vüz ettiği iddiası sosyal medyada çok konuşuldu.
SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ
TRT Çocuk ekranlarına gelen bu görüntüye sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. ‘TRT Çocuk’ kısa süre içinde Türkiye’de en çok konuşulan konular arasına girdi.


TRT ÇOCUK’TAN AÇIKLAMA GELDİ
Görüntülerde bir kişinin eşeğe cinsel ta-ciz-de bulunduğu iddialarının ardından TRT Çocuk’tan açıklama geldi.
Açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“Bugün bazı sosyal medya hesaplarından bilinçli bir şekilde servis edilen TRT Çocuk kanalına dönük iftira dolu yayınlar üzerine aşağıdaki açıklamanın gereği doğmuştur.
TRT Çocuk kanalımızda yayınlanan Maysa ve Bulut isimli çizgi filminde yer alan fırtına sahnesinde herkes telaşla koşturarak zararı azaltmak için çaba harcarken, bir oba sakini de eşeğini korumak için ahıra götürmeye çalışmaktadır.
Rüzgardan ötürü sallanan şalvarın göründüğü bu sahne; hastalıklı bir zihnin ürünü olarak akıl dışı bir iftirayla yorumlanmıştır.
Maalesef bazı haber siteleri de bu hastalıklı zihniyetin maksatlarına ortak olarak TRT Çocuk kanalına yönelik büyük bir iftiraya yayınlarında yer vermişlerdir.

Sonraki Haber

Son dakika haberi: Kışlayı ateşe vereceklerdi! Alçak saldırı

Güvenlik kaynakları’ndan gelen son dakika bilgisine göre; “İzmir’de askeri kışla yakınındaki alanda yangın çıkarmaya çalışan …