Ünlü Astrolog Kassandra 3 Tarih Verdi... - Part 2
Perşembe , 11 Ağustos 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Ünlü Astrolog Kassandra 3 Tarih Verdi…

Ünlü Astrolog Kassandra 3 Tarih Verdi…

Rusya haritasında ise Satürn 5 derece Kova burcunda yer almakta. 6 Mart’ta Mars’ın Kova burcuna geçmesi ile birlikte bu etkiler daha da büyüyebilir. Özellikle 13 Mart’ta ise Satürn Mars kavuşumu kesinleşiyor, gerginlik zirve yapabilir. 11 Mayıs itibari ile Jüpiter’in de Koç burcuna geçmesiyle birlikte, dünyada liderlerin ani gerilimlerine şahit olabiliriz.

30 EKİM’İ NOT ALIN
Özellikle 30 Ekim’de başlayacak olan Mars Retro’su dünyada çok ciddi k-rizleri, siyasi anlaşmazlıkları, ça-tışmaları ve s-avaşları te-tikleyecek gibi duruyor. Mars m-ücadele, ş-iddet ve te-rör ile alakalıdır.

30 Ekim 2022-12 Ocak 2023 arasında İkizler burcunda olacak astrolog Kassandrasunda, siber s-aldırılar, hava sa-ldırıları, iletişim ağlarının sınırlandırılabileceği zamanlar olabileceğine işaret ediyor.

S-AVAŞTA TÜM ÜLKELER KAYBEDER
S-avaş’ta hem Rusya hem Ukrayna hem de bir çok ülke kaybedecek. Enflasyon yani hayat pahalığı zirve yapacak. Gıda fiyatları akaryakıt fiyatlarıyla yarışır hale gelecek.

Onun için bir an önce barış gelmesi gerekiyor. Ama ben s-avaş 1-2 gün içinde biter diyenler kadar iyimser değilim. İki liderde de geri adım atacak ya da alttan alacak bir karakter sergilemiyor. Bu yüzden her 2 ülkeden de çok insan yaşamını yitirecektir.

Sonraki Haber

ÜNLÜ SANATÇI KANSERE YAKALANDIĞINI DUYURDU

* Sizler de benim gibi düzenli kontrol yaptırmalısınız. Üzüleceğinizi biliyorum paylaşmayacaktım fakat doktorum benim gibi …