VİRÜSÜ YENEN DEMET AKALIN, CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ - Part 3
Perşembe , 25 Şubat 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » VİRÜSÜ YENEN DEMET AKALIN, CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ

VİRÜSÜ YENEN DEMET AKALIN, CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ


“BU HASTALIK HERKESİ BULACAK”
Hastalık sürecinde yaşadığı kırgınlıklardan bahseden Demet Akalın, sözlerine şöyle devam etti: “Ben şuna çok kırgınım; bu hastalık birine denk gelecek ben aşı olmadığım için kendime çok kızgınım. Okan’ın oyun oynadığı yerdekiler bizi ‘1 hafta sonra hastanede yatıyoruz’ diye aradı. Bu çok büyük bir vebal. Bana istediğinizi yazabilirsiniz ama bu virüs illa ki sizi buluyor.”
“EN YAKINIMDAKİ İSİMLERİ SİLDİM”
“Biz zaten Okan’la ayrı odalarda kalıyorduk o zaman da kızımız istediği için beraber yatmıştık. En yakınımdakileri bile sildim. Destek olanlar çok oldu ama bana ‘İşi bırakıyorsun dimi’ diye mesajlar atıldı. Bu süreçte İrem Derici ve Tarkan gibi birçok ünlü arkadaşım aradı. İrem sayesinde her gün kelle paça içtim. Şimdilerde tat alıyorum ama koku almıyorum. Bu duruma kendimi hazırlamıştım zaten Okan’dan sonra.”
“SANKİ KERPETENLE HÜCRELERİMİ ÇEKTİLER”
“Orhan Gencebay ve eşi Sevim abla bana bitkisel ilaçlar yolladı. Ben de en başında C vitamini serumları taktırdım. Sırtımda bir ağrı vardı sanki kerpetenle bütün hücrelerimi çekiyorlardı. Öyle bir acı hissettim.”
KORONAVİRÜSE YAKALANMIŞTI
12 Ocak’ta yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıkan Demet Akalın, 13 Ocak’ta sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Dünkü koronavirüs testim pozitif çıktı. İyiyim ve hafif atlatıyorum galiba” demişti.

Sonraki Haber

1 Mart’ta normalleşme nasıl olacak? Vaka oranı 100 binde 35 olan illerde kısıtlamalar kalkmayacak

12 İL ALARM VERİYOR Dün itibarıyla vaka oranı 100’ün üzerinde olan 12 il ise “çok …