Perşembe , 20 Haziran 2024

Milyoner’de görülmemiş son

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya katılan yarışmacıların basit sorulara verdikleri yanlış cevapları sizler için derledik. Son olarak, ilk soruda joker hakkını kullanan yarışmacının hamlesi dikkat çekti. .

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya katılan yarışmacıların basit sorulara verdikleri yanlış cevapları sizler için derledik. Son olarak, ilk soruda joker hakkını kullanan yarışmacının hamlesi dikkat çekti. Detaylar haberimizde. ATV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında birbirinden ilginç yarışmacılar ve cevaplarla karşılaşılıyor. Herkesin kolayca bilebileceği soruları, yarışmacılar henüz ilk soruda bilemeyip eleniyorlar. Genelde yarışmacılar, bu durumun fazla heyecandan dolayı olduğunu belirtiyor. Bunlardan birisi de ilk soruda joker hakkını kullanan ancak sonrasında herkesi şaşırtan Leyla Altıparmak oldu. İşte Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında basit sorulara verilen yanlış cevaplar…

Fenomen yarışmada basit sorulara verilen yanlış cevaplar Ormanlık alanların girişinde görebileceğimiz ünlü söze göre, ormanı bekçiden ziyade hangisinin koruduğunu öğreniriz? Garsonun yazdığı adisyonda, karşısında iki çarpı olan kaç adet sipariş etmişsinizdir? Bir futbol maçının sonucuna dair gerçekleşebilecek kaç ihtimal vardır? Çok üzülen birinin, halk arasında, burnunun nesinin sızladığı söylenir? Hangi enstrüman hem hem dizlerin arasına hem de koltuk altına alınarak çalınır? “Becerikli, zeki, güçlü” anlamında kullanılan kelime hangisidir?

Sonraki Haber

Ahu Tuğba’dan korkutan haber

Ahu Tuğba’dan korkutan haber Uzun yıllardır yurt dışında yaşayan Ahu Tuğba, geçtiğimiz nisan ayında Los …

Verified by MonsterInsights