"Baba evde çıplak bir adam var!"
Cuma , 22 Ocak 2021
Anasayfa » Genel » “Baba evde çıplak bir adam var!”

“Baba evde çıplak bir adam var!”


Eve erken gelen koca, 3 yaşındaki kızı evde çıplak birinin olduğunu söyleyince çılgına döndü. Karısının sevgilisini bıçaklayarak öldürdü. Üsküdar’daki aşk cinayetinin perde arkası aydınlandı.

Üsküdar’da M.A adlı kişi, eve geldiğinde eşini bir erkekle yakalayınca çılgına döndü. M.A, eşi B.A. ile birlikte yakaladığı güvenlik görevlisi Mehmet Çütçü’yü bıçaklayarak öldürdü, eşini de yaraladı. İstanbul’un göbeğinde dün gece işlenen aşk cinayetinin detayları ortaya çıktı. Habertürk Haber Merkezi’nden Arzu Kaya’nın haberine göre işten eve erken gelen M.A.’ya 3 yaşındaki kızı “Baba evde çıplak biri var” dedi. Ardiyeye bakan M. A., iç çamaşırlarını giymeyen çalışan M.Ç.’yi karşısında görünce çılgına döndü. Eşi B. A.’da bu sırada “Senden boşanacağım” deyince M.Ü., eşini yaraladı aynı bıçakla eşinin sevgilisini öldürdü.

KARISI HAVLUYA SARILI ŞEKİLDE KAPIYI AÇTI Pide fırınında çalışan M.A. (30), önceki gün işten erken çıktı. Dairenin kapısını banyo havlusuna sarılı şekilde açan B.A. (26), kocasına duş alacağını söyleyerek banyoya girdi.
3 YAŞINDAKİ KIZI EVDE ÇIPLAK BİRİNİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Salonda küçük kızını seven baba M.A., kızının dudaklarından dökülen sözler ile şoke oldu: “Baba evde çıplak bir adam var.”Duyduklarına inanamayan M.A., hemen evin içini aramaya başladı. Ardiyenin kapısını açtığı sırada gördüğü manzara karşısında çılgına döndü.

İÇ ÇAMAŞIRLARINI GİYERKEN BASTI

M.A., iddiasına göre ardiyede iç çamaşırlarını giymeyen çalışan M.Ç. ile karşılaştı. O anları M.A. mahkemedeki ifadesinde şu sözlerle anlattı:”Bana camla saldırdı, ellerim kesildi. Ben daha önce evimize hırsız girdiği için arkadaşım Çetin’e de haber vermiştim. Biz boğuşarak merdivenlerden yuvarlandık. Bu sırada Çetin de geldi. Ardiyedeki adam elini beline doğru attı. Polis olduğunu, B.’yi sevdiğini, bana bırakmayacağını söyledi. Ben de silah çıkaracağını düşündüğüm için mutfaktan aldığım bıçakla kendimi korumak amacıyla bıçağı bir kaç kez sağ sola salladım. Eşimin nasıl yaralandığını bilmiyorum. Sonra bu şahıs evden ayrıldı. Ben de dışarı çıktım. Sahilde hava alıp asayişi aradım. Evime daha önce hırsız girdiği için bunun verdiği korku ve panikle hareket ettim” diye konuştu.
KADIN ŞİKAYETÇİ OLMADI
Eşinin evde olmadığı sırada küçük kızı yanındayken sevgilisini eve alan B. A, tedavi gördüğü hastanede, “İkametimde gönül ilişkisi yaşadığım Mehmet Çütçü ile otururken eşim M. geldi. Bizi birlikte görünce sinirlendi. Mehmet Çütçü ve eşim tartışmaya başladı. Eşim, mutfaktan aldığı bıçağı önce bir kere karnıma sapladı. Daha sonra Mehmet”e saldırdı. Eşim eve geldiğinde yanında Çetin isimli arkadaşı vardı. Çetin onu tutmaya çalıştı. Mehmet yaralanınca eşim evden gitti. Ben de eşime senden boşanacağım deyip evden çıkıp hastaneye gittim. Olayla ilgili şikayetim yoktur” şeklinde ifade verdi.Güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen Mahmut Çütçü ise sokakta yere yığıldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çütçü, hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Mahkeme, M.A.’nın ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanmasına karar verdi.

Sonraki Haber

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: CUMA GÜNÜ BAŞLATIYORUZ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İnşallah emniyet teşkilatımız bünyesinde kısa adı ‘PAK’ olan Polis Arama Kurtarma …