FOTO GALERİ
Salı , 20 Ekim 2020
Anasayfa » FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

Fotoğrafları Galerisi, Spor, Eğlenceli vb foto galerimizi takip edebilirsiniz.

DSÖ’DEN KIŞ UYARISI

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, kuzey yarımküre kışa girerken, özellikle Avrupa ve Kuzey Amerika’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının hızla artmaya başladığını belirterek, “Kış geldiğinde gelecek birkaç ayın zorlu geçeceğini biliyoruz.” dedi.

Haberin devamını oku

METEOROLOJİ, 57 İLE SAĞANAK YAĞIŞ UYARISINDA BULUNDU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Marmara, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri ile Kırklareli, Çanakkale, Malatya, Erzincan, Erzurum, Kars, Ardahan çevrelerinde ve Tekirdağ’ın doğu kesimleri için sağanak yağış uyarısında bulundu.

Haberin devamını oku

81 İL VALİLİĞİNE GÖNDERİLDİ.. BUGÜN BAŞLADI

İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs ile mücadele kapsamında yayınladığı yeni genelgeye göre bugünden itibaren 7 gün boyunca her gün ayrı konuda, ülke genelinde denetimler yapılacak.

Haberin devamını oku

2 Küçük Çocuğunu Dicle Nehri’ne Atan Anne…

Irak’ın başkenti Bağdat’ta dünyanın ağzını açık bırakan bir olay gerçekleşti. Eşine sinirlenen bir anne küçük yaştaki 2 çocuğunu Dicle Nehri’ne atarak, öldürdü.

Haberin devamını oku

ÇALIŞAN VATANDAŞLARIN DİKKATİNE! YENİ YASA MECLİSTE…

Cuma günü meclise sunulmuş olan torba yasada vatandaşların çalışma hayatını etkileyecek birçok yeni düzenleme bulunuyor. 50 yaş üstü vatandaşlar için sözleşmeli çalışmanın önünü açacak olan yasa herkes tarafından tartışılacak gibi gözüküyor. Cuma günü meclise sunulmuş olan torba yasada vatandaşların çalışma hayatını etkileyecek birçok yeni düzenleme bulunuyor. 50 yaş üstü vatandaşlar için sözleşmeli çalışmanın önünü açacak olan yasa herkes tarafından tartışılacak …

Haberin devamını oku

19 Ekim Günlük Koronavirüs Tablosu

Türkiye’de son 24 saate koronavirüs salgınından dolayı 1958 yeni hasta olduğu ve 75 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Haberin devamını oku

19 yaşındaki Hazal Tektaş erkek arkadaşı tarafından başından vurularak öldürüldü

İstanbul Esenler de 19 yaşındaki Hazal başından vurularak öldürüldü..!

Haberin devamını oku

MGM’den Vatandaşlara Kuvvetli Sağanak Yağış Uyarısı: Bu İllerde Oturanlar Dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), bazı bölgelerde çok kuvvetli sağanak yağışın görüleceğini açıkladı.

Haberin devamını oku

Sigaraya Beklenen Zam Geldi..! Yeni Paket Fiyatları

Sigaraya 2020 yılı içerisinde yapılması beklenen zam sonunda yapıldı. Yeni paket fiyatları ne kadar? 2020 yılı içerisinde beklenen sigara zammı sonunda geldi yapılan zam ile birlikte paket fiyatları belirli oranda yükselmiş oldu. Maktu vergi 7,79 liradan 9,13 TL olması ile sigara fiyatları artmış oldu. Tütün ürünleri üzerinde uygulanmakta olan ÖTV vergisinin artması ile birlikte sigara fiyatları yükseldi. Bir çok noktada …

Haberin devamını oku

Sinan Özen Kızının Son Durumu! Neva Özen’in Sağlığında Son Durum!

Sinan Özen kızının son durumunu paylaştı. Son durumu ile ilgili neler söyledi? Sinan Özen Kızının Son Durumunu Paylaştı! Neva Özen’in Sağlığında Son Durum!

Haberin devamını oku