Çarşamba , 6 Aralık 2023

FOTO GALERİ

Fotoğrafları Galerisi, Spor, Eğlenceli vb foto galerimizi takip edebilirsiniz.

Nafakayı ödemeyi unutan 81 yaşındaki adam gözyaşları içinde cezaevine girdi .

Bursa’da eski eşine nafaka ödemediği iddiasıyla tutuklanıp, cezaevine götürülen Züftü Şirin (81), gözyaşlarını tutamadı. O anlar görenlerin içini burktu. Bursa’nın İnegöl ilçesinde eski eşinin nafakasını ödemeyi unutan 81 yaşındaki adam tutuklandı. Yaşlı adam cezaevine götürülürken hüngür hüngür ağladı.

Haberin devamını oku

Deprem Uzmanı Hasan Sözbilir uyardı: İstanbul’a yakın iller de hazırlanmalı

Deprem Uzmanı Hasan Sözbilir uyardı: İstanbul’a yakın iller de hazırlanmalı Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Marmara’da yaşanması beklenen büyük deprem için sadece İstanbul’un değil İstanbul’a yakın olan illerin de hazırlık yapması gerektiğini bildirdi.

Haberin devamını oku

3 dakika arayla Marmara’da yaşanan depremler sonrası

3 dakika arayla Marmara’da yaşanan depremler sonrası Türkiye’nin değişmeyen gündemi deprem… Deprem denilince de akla gelen ilk isim Prof. Dr. Naci Görür bu kez 18 ili uyardı. Tek tek illeri açıklayan Görür, “Bu illerin kaderi üzülerek söylüyorum, Maraş ve Hatay gibi olacak” dedi. Deprem kuşağında yaşayan Türkiye her büyük depremde acı mirasına bir yenisini daha ekliyor. 6 Şubat gecesi büyük …

Haberin devamını oku

Prof. Dr. Naci Görür’den Marmara depremi açıklaması!

Prof. Dr. Naci Görür’den Marmara depremi açıklaması! Ünlü Jeolog ve Prof. Dr. Naci Görür, Marmara Denizi Gemlik Açıklarında 5,1 büyüklüğünde meydana gelen ve başta İstanbul olmak üzere çevre illerden de hissedilen deprem sonrası bir açıklama yaptı. Jeolog Naci Görür sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Deprem muhtemelen Zeytinbağı Fayının Gemlik Körfezi içindeki kısmında. Bu fay KAF’ın güney kolunun …

Haberin devamını oku

İç Anadolu’ya 10 Dakika Arayla Peş Peşe Deprem

İç Anadolu’ya 10 Dakika Arayla Peş Peşe Deprem Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, olası Marmara depremine sadece İstanbul özelinde hazırlığın yetmeyeceğini civar illerin de hazırlık yapması gerektiğine dikkati çekti. Kandilli’den Açıklama: Çorum’daki İki Depremin Yerleri Belirlendi! Çorum’da bugün meydana gelen arka arkaya iki deprem, bölge halkını endişelendirdi. Çorum’da bugün meydana gelen …

Haberin devamını oku

İmam Rabbani’nin Kehaneti

İmam Rabbani’nin Kehaneti İstanbul depremi ile ilgili kehanette bulunan büyük İslam alimi İmam-ı Rabbani’yi diğer kahin ve astrologlardan ayıran en büyük fark Rabbani’nin bu konuda nüfus ve tarih veriyor oluşu… Sadece İmam-ı Rabbani değil birçok isim İstanbul depremi için bu yılları işaret ediyor. Ancak büyük İslam bilginini diğerlerinden ayıran en büyük fark net bir tarih veriyor oluşudur. Zamanda yolculuk yaptığı …

Haberin devamını oku

Hava Kuvvetleri Yanlışlıkla

Hava Kuvvetleri Yanlışlıkla Hava kuvvetleri koca köyü ‘yanlışlıkla’ b-ombaladı. 85 kişi hayatını kaybetti Nijerya Hava Kuvvetleri’nin bir köyü ‘yanlışlıkla’ bombalaması sonucu 85 kişinin öldüğü, konuya ilişkin soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Haberin devamını oku

Prof. Dr. Hasgür, Bursa’daki depremler sonrası uyardı: Haberci depremler olarak izlemeliyiz

Prof. Dr. Hasgür, Bursa’daki depremler sonrası uyardı: Haberci depremler olarak izlemeliyiz Deprem Mühendisliği Uzmanı Prof. Dr. Zeki Hasgür, Gemlik Körfezi’nde meydana gelen 5.1 ve 4.5’lik depremler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Haberin devamını oku

Bursa 5.1 ile sallandı! Deprem İstanbul ve çevre illerden de hissedildi

İstanbul’da hissedilen bir deprem oldu. AFAD, merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Depremden 3 dakika sonra aynı bölgede 4.5’lik bir sarsıntı daha oldu. Deprem nedeniyle Yalova’nın Armutlu ilçesinde öğleden sonra tüm okullar tatil edildi.

Haberin devamını oku

Marmara Denizi’nde 5.1 ve 4.5 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve Bursa’da da hissedildi

Merkez üssü Marmara Denizi olan bir deprem meydana geldi. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Çanakkale ve Sakarya’da hissedilen depremin ardından AFAD’dan son dakika açıklaması yapıldı. Saat 10.42 sıralarında Marmara Denizi’nde bir deprem meydana geldi. Gemlik Körfezi’ndeki depremin büyüklüğü 5.1 olarak açıklanırken derinlik 8.98 km olarak paylaşıldı. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.9 olarak duyurdu.

Haberin devamını oku