Bağırsakları Temizleyip 3 Haftada 10 Kilo Verin
Cumartesi , 12 Haziran 2021
Anasayfa » Genel » Bağırsakları Temizleyip 3 Haftada 10 Kilo Verin

Bağırsakları Temizleyip 3 Haftada 10 Kilo Verin


Vücut tarafından sindirilemeyen bazı gıdalar birikir. Genelde kalın bağırsakta mukus şeklinde biriken bu gıdalar toksin oluşmasına neden olur. Bağırsak içinde biriken bu toksinler günlük hayatta baş ağrısı, yorgunluk, halsizlik gibi sorunlara neden olabilir.
Yeterli uykuya rağmen sabahları yataktan yorgun kalkıyor, daha gün bitmeden sizin enerjiniz bitiyor, çok fazla yemek yemediğiniz halde kilo alıyor ve kendinizi sürekli halsiz hissediyorsanız nedeni bu toksinler olabilir.
Tüm bu şikayetleri sonlandırmak için bağırsak temizleyici bir diyet önerimiz var. Bağırsak temizleme kürü olarak da geçen bu kürü uygulayarak 3 hafta içinde 10 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz.
Bağırsak Temizleme Kürü Nasıl Yapılır?
Malzemeler
1 su bardağı kadar içme suyu
1 adet elma
1 yemek kaşığı chia tohumu
1 çorba kaşığı keten tohumu
1 çorba kaşığı bal
Hazırlanışı ve Uygulanışı
Kür için chia tohumu hariç diğer malzemeleri bardak içine alıp üzerine su ekleyin. Malzemeleri güzelce karıştırın. En son üzerine chia tohumu da ekleyip karıştırın. Karıştırdığınız bu kürü sabahları aç karnına tüketmeniz gerekir. 3 hafta boyunca ara vermeden bu kürü uyguladığınızda ve günde en az 2,5 litre su tükettiğinizde 10 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Hem sağlıklı kilo vermek, hem de sağlığınıza kavuşmak için bu kürü uygulayabilirsiniz.

Sonraki Haber

Son Dakika! Peker’e Operasyon Düzenlendi ve Çatışma Çıktı

Organize örgütü lideri Sedat Peker videoları ve sosyal medya paylaşımları ile gündemde etkisini sürdürürken Peker’in …