Çok acı! haber Konya'dan geldi
Pazartesi , 28 Kasım 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Çok acı! haber Konya’dan geldi

Çok acı! haber Konya’dan geldi

Konya’da, otomobille cipin çarpışması sonucu 5 gencin öldüğü kazada yaralanan 4 kişiden durumu ağır olan Nisanur Karabulut’un tedavisi, solunum cihazına bağlı olarak sürerken, Şevval Karabulut, Muammer Tan, Veli Büyükaydın, Sait Belgemen ve Ayşenur Boncuk kazada hayatını kaybetti. Kahreden kazadan önce arkadaşların yola çıkmadan önce plajda birlikte fotoğraf çektirdikleri ortaya çıktı. Cip sürücüsü Koray Anık’ın taburcu edildiği, kızı Ela Ceylin Anık’ın ise tedavisinin sürdüğü kaydedildi.

Kaza, geçen hafta pazar günü saat 18.00 sıralarında Konya-Beyşehir kara yolunun 55’inci kilometresinde meydana geldi. Ehliyetsiz sürücü Dilara Çoban’ın (19) kullandığı 06 BCA 401 plakalı otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkıp refüjü aşarak karşı yöne geçip Koray Anık (44) yönetimindeki 35 BDP 313 plakalı ciple çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Muammer Tan (22), Veli Büyükaydın (21), Sait Belgemen (22), Şevval Karabulut (17) ve Ayşenur Boncuk (17) yaşamını yitirdi. Otomobil sürücüsü Dilara Çoban ve yanındaki Nisanur Karabulut ile cip sürücüsü Koray Anık ve kızı Ela Ceylin Anık (17) yaralandı. Kazada ölen 5 genç, pazartesi günü Konya’da toprağa verildi.
Sonraki Haber

ÖKSÜRÜK VE BRONŞİTİ TARİHE KARIŞTIRAN VE SADECE 3 MALZEMEYLE HAZIRLANAN MÜTHİŞ TARİF

Öksürük şurupları ve haplar, hasta olduğunuzda işe yarayabiliyor. Ancak evde hazırladığınız karışımla, hasta olmamak mümkün. …