Damar tıkanıklığına son veren doğal karışım..
Perşembe , 1 Ekim 2020
Anasayfa » Genel » Damar tıkanıklığına son veren doğal karışım..

Damar tıkanıklığına son veren doğal karışım..


Damar tıkanıklığına son veren doğal karışım..
Sadece dört doğal malzemenin karışımından oluşan bu içecek, tıkalı damarlardan soğuk algınlığına kadar birçok sağlık sorununa iyi geliyor.
Sadece dört doğal malzemenin karışımından oluşan bir içecek tıkalı damarlardan kandaki yağ oranına, enfeksiyonlardan soğuk algınlığına kadar birçok sağlık sorununa iyi geliyor.
Bu karışım damar tıkanıklığı tedavisinde kullanılıyor ve bu durumun oluşmasını engelliyor. Ayrıca, kandaki yağ oranının düzenlenmesine, genel olarak yorgunluğa, enfeksiyonlara ve soğuk algınlığına, bağışıklık siteminin güçlendirilmesine, karaciğerin ve karaciğer enzimlerinin temizlenmesine de yarıyor. Bu doğal ilaç kalpte ve dolaşım sisteminde ciddi hastalıklara neden olan serbest radikalleri engelliyor.
Karşımı elde etmek için kullanılması gereken malzemeler:
– 4 irice sarımsak başı
– 4 kabuklu limon
– Ufakça bir zencefil kökü (3-4 santim)
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım
– 2 litre temiz içme suyu
Nasıl yapılır
Limonları yıkadıktan sonra ufak parçalar halinde kesin. Sarımsakları ayıklayın ve limonla ve zencefil köküyle birlikte blenderdan geçirin. Bunları metal bir kaba alın, iki litre su ilave edin ve kaynama noktasına gelene dek karıştırarak pişirin. Karışım tam kaynama noktasına gelmeden önce ateşi kapatın ve soğumaya bırakın. Orta delikli bir süzgeçten geçirin ve cam şişelere doldurun. Her gün yemeklerden en az iki saat önce veya aç karnına bir bardak için.
Limon, su ve bu karışımın pişirilmesi sarımsağın kokusunu etkisiz hale getirir. Karışımı içmeden önce, her seferinde dibe çöken limonu ve sarımsağı da içebilmek için şişeyi sallayın.Not: Bal ekleyerek de tüketebilirsiniz

Sonraki Haber

METEOROLOJİ’DEN BU İLLERE FLAŞ UYARI! ARABALARINIZI ÖRTÜN

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu tahminlerini açıkladı. İstanbul başta olmak üzere dün pek çok …