Kolan kanserini sadece iki günde tedavi eden besin
Cuma , 23 Temmuz 2021
Anasayfa » Genel » Hindistan Cevizinin Kolon Kanserine Karşı Gücü

Hindistan Cevizinin Kolon Kanserine Karşı Gücü


Kolorektal tümör hem kadınlarda hem de erkeklerde yaygın olan zararlı bir tümör türüdür. Dahası, bu rahatsızlık için hastalara yardımcı olabilecek sayısız tedavi bulunmasına rağmen, uzmanlar bu tedavi türlerinin uzun vadede yarardan çok zarar verdiğine inanmaktadır.
Bilim hala ilaç sektörünü yönlendirmektedir ve terapötik araştırmaların büyük bir çoğunluğu bu sektördeki ilaç firmaları tarafından yürütülmektedir ve tahmin edebileceğiniz gibi bu gibi araştırmaların insan sağlığını düşünmek yerine, araştırmayı yürüten firmaların karlılık oranını ön planda tutmaktadır.
Bu yüzden de hayatlarımız için oldukça önemli olan bu gibi araştırmaların hepsinin makul sonuçlar almak için yapıldığına inanmamız gerekiyor.
Avustralya’daki bilim adamları laurik korozif maddenin (hindistan cevizinin yarısını oluşturmaktadır) insanlardaki tümör hücrelerinin %93’ünden fazlasını tedavi ettiğini ve bunu sadece 48 saat içerisinde gerçekleştirdiğini bulmuşlardır.
Hindistan Cevizinin Gücü
Hindistan cevizinin birçok derde deva olduğunu yakın zamanlarda öğrenmeye başladık ancak bu ürün çok uzun zamandır alternatif tıp tarafından birçok tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Doğal bir çözüm olarak hindistan cevizi yağı sayısız enfeksiyon, mikroorganizma, organizma ve parazit için harika bir silah olmasının yanı sıra metabolizmanız, karaciğeriniz, cilt sağlığınız ve yaralarınız için de oldukça faydalıdır.
Ek olarak hindistan cevizi yağı kalp rahatsızlığı, Alzheimer ve şeker hastalığı olan hastalar üzerinde de bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.
Gücü, hastalıklı hücrelere zarar veren laurik korozif sayesindedir ve aynı zamanda oksidatif anksiyetenin neden olduğu glütasyon düzeylerinizin azalmasını da engeller. Bu sayede oksijen radikallerinin daha serbest dolaşımını sağlayarak, genel sağlığınıza katkıda bulunur.
Araştırmalar fareler üzerinde yürütülmeye devam etmektedir ve tüm araştırmalarda bilim adamlarını ve uzmanları şaşırtan sonuçlar elde edilmektedir.
Laurik korozif tipik olarak göğüste bulunur ve mikrop karşıtı özelliklere sahip bir tür doymamış yağ türüdür.
Hindistan Cevizi Yağının Harika Etkileri
Hindistan cevizi yağının, kemoterapinin neden olduğu yan etkileri azalttığı ve hastalarda kişisel bir memnuniyet yarattığı bulunmuştur. Bu nedenle ilaç firmalarının baskısı ile bu mucizevi yağ hakkında çok az insanın bilgisi bulunmaktadır ve bu gıdanın karışımı ile birçok faydalı tedaviyi de kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Sonraki Haber

SABANCI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sabancı Holding’in ikinci kuşak temsilcisi ve Esas Holding’in kurucusu 85 yaşındaki Şevket Sabancı bu sabah …