İneklerini satıp karısına estetik yaptırdı! Güzelleşen eşi bakın ne yaptı...
Salı , 18 Mayıs 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » İneklerini satıp karısına estetik yaptırdı! Güzelleşen eşi bakın ne yaptı…

İneklerini satıp karısına estetik yaptırdı! Güzelleşen eşi bakın ne yaptı…

20 Nisan 2021 Esra Erol’da yaşanan olay izleyenlerde şok etkisi yarattı. Samsun’da çiftçilik yapan 39 yaşındaki 3 çocuk babası Yalçın Okur, eşinin sürekli ısrarına dayanamayıp ineklerini yarı fiyatına satarak eşi Meral Okur’a istediği estetik operasyonları yaptırdı. Ameliyatın ardından güzelleşen kadın eşini terketti. Esra Erol’da duyanları şaşırtan ve izleyenleri ekranlara kilitleyen inanılmaz bir olay yaşandı.

Samsun’da çiftçilik yapan 39 yaşındaki 3 çocuk babası Yalçın Okur, eşi Meral Okur’un yoğun ısrarlarına ve ağlamalarına dayanamayarak ineklerini yarı fiyatına satıp eşine estetik ameliyat yaptırdı. Ameliyat sonrası yaşananları anlatan Yalçın Okur izleyenlere yok artık dedirtti. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol’da, programı takip edenleri şok eden inanılmaz bir olay yaşandı. Samsun’da çiftçilik yapan 39 yaşındaki 3 çocuk babası Yalçın Okur, ineklerini yarı fiyatına satıp eşine estetik ameliyat yaptırdıktan sonra terkedildi.

Geçirdiği estetik ameliyatlar sonrası güzelleşen kadın, eşi ve üç çocuğunu bırakarak evi terketti. Gözyaşları içinde olayı anlatan koca hem hayvanlarından hem eşinden oldu. Estetik için 1 ay yalvardı Esra Erol’da canlı yayınına katılan Yalçın Okur, “13 yıldır evliyiz. Eşim kuzeni Büşra’nın yanına geldi. O burun estetiği olmuş. Eşim geldi bana 1 ay yalvardı, beni de burun estetiği yaptır diye.” dedi.Sözlerine devam eden Yalçın Okur, “Ben seni bu şekilde seviyorum, biz çiftçiyiz” dedim ama ‘yok’ dedi, ısrar etti, ağladı. Bizi hiç sevmedi, çocuklarını sevmedi, hep kendini sevdi.” dedi. Masada kalsam da yaptıracağım
Sonraki Haber

KADININ BÜTÜN İĞRENÇ YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI! Bakın Olayın Aslı Neymiş!

İlk olarak gözler, seraya iş yapmak için Ali Toprak’la birlikte giden 31 yaşındaki eşi Alime’ye …