İtiraflar Peş Peşe Geliyor.1 Kadına 24 Saatte 20 Kişi ve Dahasıda Var
Cumartesi , 16 Ocak 2021
Anasayfa » Genel » İtiraflar Geliyor.1 Kadına 24 Saatte 20 Kişi ve Dahasıda Var

İtiraflar Geliyor.1 Kadına 24 Saatte 20 Kişi ve Dahasıda Var


İtiraflar Geliyor.1 Kadına 24 Saatte 20 Kişi ve Dahasıda Var İtiraflar Geliyor.1 Kadına 24 Saatte 20 Kişi ve Daha Adnan Oktar’ın Örgütünden Gözaltına Alınan Kişiler, “Bir Kadına 20 Kişi T.cavüz Ediyordu” Dedi
Dün düzenlenen polis baskınıyla gözaltına alınan Adnan Oktar’ın örgütünden ifade veren bazı kişiler “İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek t.cavüz ediyordu” dedi.
Polis, 2 yıl süren takipten sonra dün Adnan hoca ve 234 müridine 4 ilde şafak operasyonu düzenledi. Aralarında Adnan Oktar’ın da bulunduğu 170 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan yaşları 11 ile 40arasında değişen 70 kişi Adnan Oktar’dan şikayetçi oldu. Gözaltı kapsamında verilen ifadelerde “İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek t.cavüz ediyordu” dedi.
“İTAATSİZLİKTEN CEZA ALAN KADINDA 24 SAATTE 20 ERKEK T.CAVÜZ EDİYORDU” Posta Gazetesi’nin haberine göre; Örgütten kaçıp itirafçı olanların iddiaları kan dondurdu: “95 örgüt evi var. Erkek müritler, bölge bölge çalışıyor. Zengin muhitlerde kandırdıkları kadınları evlere getiriyorlar. Bu kadınlara çekilen ilişki görüntüleri ile şantaj yapılıyor. Tuvaletlerde bile kamera vardı. İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek t.cavüz ediyordu. T.cize uğrayanlar arasında çocuklar da vardı.”
KADINLAR MÜRİTLERİN S. EKS KÖLESİ YAPILDI Adnan Oktar, A9 isimli TV kanalında ‘Kedicik’ diye isim taktığı kadınlar ile program yapıyordu. İtirafçıların verdiği bilgiye göre; mürit kadınlar nüfuzlu yerli-yabancı kişilere şantaj yapmak için de kullanılıyordu. Ayrıca kadınlar, mürit erkeklerin s. eks kölesiydi.

Sonraki Haber

İçişleri Bakanlığı’ndan 81 il valiliğine ek genelge ! Liste Genişletildi

Son dakika: İçişleri Bakanlığı, hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili 81 il valiliğine …