.Kimsenin Bilmediği Faydalarını Uzmanlar Açıkladı!
Perşembe , 30 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » .Kimsenin Bilmediği Faydalarını Uzmanlar Açıkladı!

.Kimsenin Bilmediği Faydalarını Uzmanlar Açıkladı!

Travazol krem eczanede satılmaktadır ve dermatologlar tarafından reçete edilmektedir. Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı sonuçlar vermektedir. Bununla beraber bakteriyel enfeksiyonlar, a*lerjik yapılar, egzama ve iltihaplarda da etkili olmaktadır.

Ci*ldinizde ağrı, kaşıntı ve yangı gibi durumlara karşı kullanıldığında bu sorunları gidermektedir. Pişiklerde de bebek olsun yetişkin olsun kullanılabilecek en güzel ürünlerin başında geliyor. Özellikle yaz günlerinde oluşan pişikleri geçirmede etkili olur. Şimdi de diğer ayrıntılı detaylara bakalım. Ağır il*tihap, egzama, kızarıklık, kaşıntı gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. C*iltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır, v-irüsler üzerinde bir etkisi yoktur. Yani uçuk, suçiçeği gibi durumlarda etkili değildir, kullanılmaz. 15 gramlık tüp şekline sahip bu ilaç yeşil beyaz renkli kutu şeklinde satılmaktadır.

Birçok kişi travazol deri kremi olarak bilmektedir. İçerisindeki etken maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat ‘tır. Bunun yanında likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su da bulunmaktadır. Bu şekildeki maddelerle güçlü bir formül oluşturulmuştur. Burada etken maddeleri ifade ediyoruz ki eğer bunlardan birine alerjiniz var ise kullanmayınız.

Sonraki Haber

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELİYOR! İLK TOPLANTIDA İKİ KONUDA ANLAŞMA SAĞLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı sonrası asgari ücrette ara zam muamması sona erdi. İşçi, işveren ve hükümet …