LEYLANIN OLAYI İLE İLGİLİ 1 KİŞİ YAKALANDI.. GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR !
Cuma , 22 Ocak 2021
Anasayfa » Genel » LEYLANIN OLAYI İLE İLGİLİ 1 KİŞİ YAKALANDI.. GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR !

LEYLANIN OLAYI İLE İLGİLİ 1 KİŞİ YAKALANDI.. GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR !


Türkiye’yi yasa boğan minik Leyla’nın hayatını kaybetmesiyle ilgili yürütülen çalışmalar kapsamında olayla ilgisi olabileceği şüphesiyle 1 kişi gözaltına alındı. Ağrı’da 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in kaybolduktan 18 gün sonra cansız bulunmasıyla ilgisi olabileceği değerlendirilen 1 kişinin gözaltında olduğu bildirildi.
SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR
Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı, kentin Bezirhane köyünde, babası Nihat Aydemir ile dedesini ziyarete gittiği Ramazan bayramının birinci günü olan 15 Haziran’da kaybolan ve c*sedi 18 gün sonra bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in olayına ilişkin soruşturmayı sürdürüyor.
1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Bu çerçevede İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca olayla ilgisi olabilecek kişilerin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.
Bu çalışmalar sonucu Aydemir’in cansız bulunmasıyla ilgisi olabileceği değerlendirilen 1 kişinin gözaltına alındığı ve sorgusunun sürdüğü belirtildi. OLAYIN GEÇMİŞİ Ağrı’nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı’nda kaybolan Leyla Aydemir’in bulunması için çalışma başlatılmış, bölgedeki dere yatakları, sazlık alanlar, otla kaplı araziler, köy içindeki metruk yapılar, tandır evleri, ahır ve çocuğun gidebileceği bütün alanlar, kadavra köpekleri de kullanılarak aranmıştı. Leyla Aydemir’in c*sedi, kaybolduktan 18 gün sonra, dün köye 2 kilometre mesafede kent merkezine giden yolun yakınındaki akarsu kenarında ağaçların arasında bulunmuştu. Vücudunda herhangi bir darp ya da yara izine rastlanmayan Aydemir’in cesedi, Bezirhane köyünde sabah saatlerinde defnedilmişti.

Sonraki Haber

TARİH VERİLDİ! İSTANBUL’A KAR GERİ DÖNÜYOR

Yurt genelinde etkili olan kar yağışının devam edip etmeyeceğini herkes merak ediyor. Meteoroloji’den 10 il …