Sarımsağı bu şekilde asla yemeyin
Perşembe , 26 Mayıs 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Sarımsağı bu şekilde asla yemeyin

Sarımsağı bu şekilde asla yemeyin

Doğal ant-ib-iyotik olarak bilinen sarımsak geçmiş çağlardan bu yana sağlığa olan faydalarıyla bilinen ve sık kullanılan bitkilerin başında gelir. Sarımsağa sakın bunu yapmayın.. Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır. Sarımsağa sakın bunu yapmayın! Doğal a-nt-ibiyotik bakteri yuvasına dönüşür Doğal antib-iyo-tik olarak bilinen sarımsak geçmiş çağlardan bu yana sağlığa olan faydalarıyla bilinen ve sık kullanılan bitkilerin başında gelir.

Ancak sarımsağı yanlış şekilde muhafaza ederseniz doğal a-n-ti-biyotik anında zehre dönüşmeye başlıyor.
Hatta sadece sarımsak değil, sarımsak gibi başka besinler de buzdolabında muhafaza edilmeye başlandığında tüm vitaminini kaybederek faydasız hale gelebilir.
SARIMSAK Anti-bakteriyel etkiye sahip sarımsak sadece 2 gün boyunca buzdolabında kaldığında bakteri üretir.

Sarımsak, domates, patates, kahve ve bal gibi hayatımızın tam içinde olan ve sıklıkla tükettiğimiz besinlerle ilgili fark etmeden büyük yanlışlar yapıyoruz. Sarımsağa sakın bunu yapmayın! Doğal ant-ib-iyotik bakteri yuvasına dönüşür Doğal antibiyotik olarak bilinen sarımsak geçmiş çağlardan bu yana sağlığa olan faydalarıyla bilinen ve sık kullanılan bitkilerin başında gelir.
Sonraki Haber

Tarım Bakanlığı İnsan Sağlığını Hiçe Sayan Firmaları Açıkladı!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Türkiye çapında yaptığı denetimlerde 371 firmanın ürünlerinde sahtekarlık yapıldığı belirleme edildi. …