TUTUKLANAN ŞARKICI GÜLŞEN'İN İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
Cuma , 30 Eylül 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » TUTUKLANAN ŞARKICI GÜLŞEN’İN İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

TUTUKLANAN ŞARKICI GÜLŞEN’İN İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle tutuklanan Gülşen’in ifadesi ortaya çıktı
Konserinde İmam Hatiplilere yönelik kullandığı kelimeler nedeniyle önce gözaltına alınan daha sonra da adliyeye sevk edilen şarkıcı Gülşen’in savcılıktaki ilk ifadesi ortaya çıktı. Gülşen, “Kesinlike atılı suçlamayı kabul etmiyorum. Ayrıca yaşanan olayın zamansız bir yerde gerçekleşmesi talihsizliktir. Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmesini talep ediyorum” dedi.

Şarkıcı Gülşen’in geçtiğimiz nisan ayındaki bir konserinde İmam Hatiplilere yönelik kullandığı ifadeler, sosyal medyada gündem yarattı. Gülşen, bugün hakkındaki soruşturma kapsamında Beşiktaş’taki evinden gözaltına alındı. Karakoldaki işlemlerinin bitmesinin ardından da adliyeye sevk edildi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Adliye girişinde Gülşen’in eşi Ozan Çolakoğlu da kameralara yansıdı. Çolakoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakarak adliyeye girdi. Gülşen’in adliyeye girmesinin ardından ifadesinin bitmesiyle birlikte savcı, Gülşen’in tutuklanmasını talep etti. Mahkeme de bu talebi kabul ederek şarkıcıyı cezaevine gönderdi.

Sonraki Haber

21 YAŞINDAKİ AZRA’NIN SONU OLMUŞTU ! CEZAEVİNDEKİ ŞAHISTAN HABER GELDİ ! AZRA’NIN AİLESİ ÇAĞRILDI

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katilinden cezaevinden haber geldi . Azra’nın ailesi çağrıldı . Antalya’da üniversite öğrencisi …