Ünlü oyuncuya şok saldırı | Oral Özer kimdir, kaç yaşında?
Çarşamba , 20 Ocak 2021
Anasayfa » Genel » Ünlü oyuncuya şok saldırı | Oral Özer kimdir, kaç yaşında?

Ünlü oyuncuya şok saldırı | Oral Özer kimdir, kaç yaşında?


Ünlü oyuncuya şok saldırı! Taranan mekandan canını zor kurtardı, ancak daha sonra bu hale getirildi.
Ünlü oyuncu İstanbul Kadıköy’deki mekanda hayatının şokunu yaşadı. Gece geç saatlerde silahlı saldırıya uğradı. Saldırganlar kurşun yağdırdı. 15’den fazla kurşun sıkarak 2 kişiyi yaraladılar. Saldırı sırasında orada bulunan ünlü oyuncu Oral Özer dehşetin tam ortasına düştü. Olay esnasında gerginliğin hat safhada olması sebebi ile tartışma sırasında hastanelik oluncaya kadar dövüldü. Yakalanan 2 saldırganın verdiği ilk ifadeye göre işletmeci ve çalışanlarıyla önceden bir trafik kavgası husumeti bulunduğunu belirtti.
Kadıköy Moda Caferağa mahallesi Sarrafi sokakta bulunan Goy Goy Bar’a önceki gece 03.00 sıralarında, önce barın etrafında tur atıp ardından yaylım ateşi açan bir otomobilden silahlı saldırı düzenlendi. 15’in üzerinde kurşunun sıkıldığı saldırıda barda bulunan 2 müşteri, saldırganların silahlarından çıkan kurşunlarla yaralanırken, diğer müşteri ve bar çalışanları ise kendilerini masaların altına atarak kurtuldu.

Yaralıların olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldığı olayda, saldırı anını cep telefonuyla çekmeye çalıştığı iddia edilen bir müşteriyle tartışmaya giren bar çalışanlarına müdahale ederek “Yanlış adama kızıyorsunuz” diyen sinema ve dizi oyuncusu Oral Özer’e bar çalışanları tarafından dayak atıldığı ileri sürüldü.
Oyuncu Özer’in sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ve bilgilerde, çenesinin kırılıp yüzünün gözünün patlatıldığını iddia ettiği darp olayıyla ilgili olarak Kadıköy İlçe ekiplerince soruşturma başlatılırken, silahlı saldırı olayıyla ilgili de dün akşam 21.00 sıralarında olayı gerçekleştirdiği belirlenen 2 şüpheli saklandıkları adreslerinde yakalanıp gözaltına alındı. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde sorguya alınan 2 saldırganın bar işletmecisi ve çalışanlarıyla husumetli olup, olayı bu nedenle gerçekleştirdikleri öğrenilirken, husumetin kaynağının ise bir süre önce trafikte yaşanan bir araç sürtüşmesi olayı sonrasında saldırganlardan birisinin bar çalışanları tarafından dövülerek darp edilmesi olduğu ileri sürüldü. Polisin hem silahlı saldırı hem de darp olayıyla ilgili soruşturması devam ediyor. Milliyet

Sonraki Haber

Tolgahan Sayışman korkunç kazada ölümden döndü…

Tolgahan Sayışman ölümden döndü. İş görüşmesi için İzmir’e giden ünlü oyuncu ve arkadaşı, dönüş yolunda …