Vaka Sayıları Arttı. Yasaklar Gündeme Geldi. Tam Kapanmamı Geliyor
Salı , 18 Mayıs 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » Vaka Sayıları Arttı. Yasaklar Gündeme Geldi. Tam Kapanmamı Geliyor

Vaka Sayıları Arttı. Yasaklar Gündeme Geldi. Tam Kapanmamı Geliyor


Vaka sayısı bir türlü düşmüyor! Ramazan ayının bir bölümünde “tam kapanmaya” gidilebilir Bilim insanları vaka artışını durdurmanın yolunun 14 günlük tam kapanmadan geçtiğini sık sık dile getiriyor.
Ankara kulislerinde de Ramazan ayının bir bölümünde tam kapanmaya gidilebileceği konuşulmaya başlandı. 30 binlere dayanan günlük vaka sayısı ve mutant virüsün neredeyse tüm Türkiye’ye yayılması nedeniyle sokağa çıkma yasağının genişletilmesi, sık sık gündeme geliyor. Ancak bunun yeterli olacağını düşünmeyen uzmanlar, tam kapanma konusunun masaya yatırılması gerektiğini savunuyor. Hal böyleyken Ankara kulislerinde de Ramazan ayının bir bölümünde tam kapanmaya gidilebileceği söylentileri konuşulmaya başlandı.
BÜTÜN AY YA DA BİRKAÇ HAFTALIK KAPANMA GERÇEKLEŞEBİLİR13 Nisan’da başlayacak Ramazan ayı ile birlikte bu süreç içerisinde tamamen ya da 2-3 hafta kadar bir tam kapanmanın, artışı durdurulamayan vaka sayısında düşüşün gerçekleşmesini sağlayabileceği düşünülüyor. Belirlenen kapanma tarihleri arasında tüm ülkede tamamen sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanabileceği dile getiriliyor.Sonraki Haber

KADININ BÜTÜN İĞRENÇ YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI! Bakın Olayın Aslı Neymiş!

İlk olarak gözler, seraya iş yapmak için Ali Toprak’la birlikte giden 31 yaşındaki eşi Alime’ye …