ZİRAAT BANKA KARTI OLANLAR DİKKAT! 26 TEMMUZ'DA SON BULACAK!
Cumartesi , 29 Ocak 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » ZİRAAT BANKA KARTI OLANLAR DİKKAT! 26 TEMMUZ’DA SON BULACAK!

ZİRAAT BANKA KARTI OLANLAR DİKKAT! 26 TEMMUZ’DA SON BULACAK!

Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat. Ziraat Bankası’nda kartı olan vatandaşlar 1 Temmuz’dan itibaren Bankkart ile yaptığı her 750 TL’lik harcamanızda 25 TL toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabileceğiniz bildirildi. Ziraat Bankası kampanyanın ise 26 Temmuz’da son bulacağını duyurdu.

HER 750 TL’LİK HARCAMAYA BANKKART LİRA VERİLECEK Kampanya 1 Temmuz – 26 Temmuz 2021 tarihleri için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir. Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile yapılacak 750 TL’ye ulaşan her harcamaya 25 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır. Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemler toplamı dikkate alınacaktır. Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir.
Sonraki Haber

Kayın pederi tarafından ö*ldürüldü! Ortaya çıkan detaylar şok etti..

Safura Gülistan kayınpederi tarafından öl*dürüldü! Korkunç detaylar Kartal’da Safura Gülistan kayınpederi tarafından başına iki el …