DÖVÜZ BUROSU ÇALIŞANI
Pazar , 11 Nisan 2021
Anasayfa » FOTO GALERİ » DÖVÜZ BUROSU ÇALIŞANI

DÖVÜZ BUROSU ÇALIŞANI


Aydın’ın Kuşadası ilçesinde 3 gündür ha-ber a-lınamayan dö-viz bü-rosu çalışanı Berk Ergier’in (36) en son görüldüğü Kirazlı Mahallesi Belen mevkisindeki kayalıklarda c-ansız be-deni bulundu. Ergier’in k-ayalıklardan d-üştüğü be-lirlendi.

K-AYIP D-ÖVİZ B-ROSU ÇA-LIŞANININ C-NSIZ B-EDENİ BULUNDU
İkiçeşmelik Mahallesi’nde yaşayan evli ve bir ç-ocuk babası Berk Ergier, 16 Mart Salı günü saat 14.00 sıralarında çalıştığı döviz bürosuna gitmek için evden çıktı. Saatler geçmesine rağmen Ergier’in iş yerine gelmemesinden e-ndişelenen arkadaşları durumu ailesine bildirdi. Cep telefonu da kapalı olan Berk Ergier’den 24 saat geçmesine rağmen haber alamayan aile, polise k-ayıp ba-şvurusunda bulundu. Polis, Ergier’in bulunması için çalışma başlatırken, Gizem Ergier, eşinin, son günlerde içine kapandığını ve kaçırılmış olabileceğini ileri sürdü.

ÖZEL E-KİP KURULDU
Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip, Berk Ergier’in İkiçeşmelik Mahallesi’ndeki evi ile iş yerine ait g-üvenlik k-ameralarını incelemeye aldı. Yapılan çalışmalar kapsamında Ergier’in cep telefonunun en son kırsal Kirazlı Mahallesi’nden si-nyal verdiği belirlendi. Özel ekip, hemen çalışmalarını bu bölgeye yoğunlaştırdı.

D—-ise, Berk Ergier’in kaybolduğu gün saat 16.30 sıralarında Kirazlı Mahallesi’ndeki Belen tepesi mevkisinde çekilmiş görüntülerine u-laştı. Görüntülerde Ergier, ka-yaların üzerinde o-turarak, bir süre o-rmanı se-yrediyor. P-olis ile A-rama K-urtarma Der-neği (A-KUT), A-rama K-urtama Ekibi D-erneği (AKE) ve Aydın İl Afet ve A-cil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, Ergier’in evine 7 kilometre mesafadeki bölgede bugün arama-kurtarma çalışması başlattı.

CE-SEDİNE U-LAŞILDI
Yapılan arama kurtarma çalışmaları sırasında Berk Ergier’in son görüldüğü Kirazlı Mahallesi Belen mevkisindeki kayalık bölgede bir erkek c-esedi bulundu. Yaklaşık 150 metre yükseklikteki s-rp kayalıklarının en di-p noktasında çalılık alanda bulunan ce-sedin kayıp Ergier’e ait olduğu belirlendi.
Yapılan incelemede üzerinde k-esici ya da d-elici alet i-zine ra-stlanılmayan Ergier’in kayalıklardan dü-ştüğü ya da a-tladığı tahmin ediliyor. Em-niyet b-irimleri o-lay yerinde incelemelerini sür-dürürken kim-lik tespiti için bölgeye sa-vcının gelmesinin beklendiği bildirildi.Sonraki Haber

İstanbul’dan Ürküten Görüntüler

Koronavirüs salgınında hastaneler ve yoğun bakımlar alarm veriyor. Salgının 14’üncü ayında günlük vaka sayılarının 55 …