Meteoroloji saat verdi. Sağanak Yağış Geliyor
Pazartesi , 27 Haziran 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Meteoroloji saat verdi. Sağanak Yağış Geliyor

Meteoroloji saat verdi. Sağanak Yağış Geliyor

Meteoroloji saat verdi. Sağanak Yağış Geliyor Meteoroloji flaş uyarıda bulundu. İstanbul’un da aralarında bulunduğu birçok ilde sağanak yağış bekleniyor. öğle saatlerinden sonra Edirne, Kırklareli ve Çankırı, akşam ve gece saatlerinde Çorum, Amasya, Tokat, Çankırı, Samsun ve Ordu çevrelerinde yerel kuvvetli yağış meydana gelecek. İstanbul’da ise parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Marmara’nın kuzey ve doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, İç Anadolu’nun kuzeyi, Orta ve Doğu Toroslar mevkii ile Kütahya ve Giresun çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak hava bekleniyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra Edirne, Kırklareli ve Çankırı, akşam ve gece saatlerinde Çorum, Amasya, Tokat, Çankırı, Samsun ve Ordu çevrelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.
Sonraki Haber

LATİF DOĞANDAN YKÖTÜ HABER GELDİ

Şarkıcı ve söz yazarı Latif Doğan’ın Instagram hesabından annesiyle ilgili duyurduğu kötü haber sanatçının sevenlerini …