Sari Kodla Uyari Geldi
Cuma , 30 Eylül 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Sari Kodla Uyari Geldi

Sari Kodla Uyari Geldi

Meteoroloji Sarı Kodla Uyardı ! O İller İçin Sağanak Uyarısı Verildi….
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın öğle saatlerinden sonra; Eskişehir civarı, Ankara il merkezi, kuzey ve batı kesimleri, Afyonkarahisar’ın kuzey ve batısı bölgesinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı yaptı.

ANKARA VALİLİĞİ’NDEN UYARI
Ankara Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Son meteorolojik değerlendirmelere göre; yarın (cumartesi) öğle saatlerinden sonra Ankara il merkezi ile kuzey ve batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış, yağış anında kuvvetli rüzgâr ve dolu yağışı beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” ifadeleri kaydedildi.
Sonraki Haber

21 YAŞINDAKİ AZRA’NIN SONU OLMUŞTU ! CEZAEVİNDEKİ ŞAHISTAN HABER GELDİ ! AZRA’NIN AİLESİ ÇAĞRILDI

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katilinden cezaevinden haber geldi . Azra’nın ailesi çağrıldı . Antalya’da üniversite öğrencisi …