SİBEL CAN'DAN K-ÖTÜ HABER GELDİ...MAALESEF.
Cuma , 2 Aralık 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » SİBEL CAN’DAN K-ÖTÜ HABER GELDİ…MAALESEF.

SİBEL CAN’DAN K-ÖTÜ HABER GELDİ…MAALESEF.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler isimli programla ekrana gelen Sibel Can, programın sezon finali yapmasının ardından verdiği konserlerle sevenleriyle buluşuyor. Bu akşam sahne alacak olan Sibel Can’dan üzücü haber geldi.

Ünlü sanatçı Sibel Can, bugün Cemil Topuzlu Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda vereceği konseri sağlık sorunları nedeniyle ertelemek zorunda kaldığını açıkladı. Sibel Can konseri ipatl ettiğini sosyal medyada yaptığı açıklama ile duyurdu. İşte Can’ın yaptığı açıklama: “Saygıdeğer Dinleyicilerim, Yaşadığım sağlık problemi sebebiyle, bugünkü Cemil Topuzlu Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştireceğimiz konserimi çok üzülerek ileri bir tarihe ertelemek durumunda kaldığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçek adı Sibel Cangüre olan sanatçının babası Engin Bey birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısıydı.

Eğitimine ilkokuldan sonra devam edemeyen Sibel Can’ın müzikle tanışması küçük yaşlarda oldu. Henüz 13 yaşında olduğu sırada babasının kemanı eşliğinde önce Viyana, daha sonra da Almanya, Hollanda ve İsrail’de şarkı söyleyip dans eden Sibel Can, yaşı gizlenerek Halikarnas Gazinosu’nda işe başladı.

Sonraki Haber

En Düşük Emekli Maaşı Bakın Ne Kadar Oldu

SON DAKİKA Enflasyona göre hesaplandı! En düşük emekli maaşı bakın kaç TL olacak.Yeni sene yaklaşırken …