SON DAKİKA !! REZİLLİĞİN BÖYLESİ 3 YIL ÖZ KIZINA TECAVZ ETTİ.
Salı , 13 Nisan 2021
Anasayfa » Genel » SON DAKİKA !! REZİLLİĞİN BÖYLESİ 3 YIL ÖZ KIZINA TECAVZ ETTİ.

SON DAKİKA !! REZİLLİĞİN BÖYLESİ 3 YIL ÖZ KIZINA TECAVZ ETTİ.


Tweet
“KIZIMI KARIM ZANNETMİŞTİM”

2007 yılında kızın durumu halasına anlatması üzerine olay adli makamlara yansıdı. DHA’nın haberine göre; gözaltına alınan Eyüp T., savcılıktaki ifadesinde,

“İlk ilişkiye girdiğimde alkollüydüm. Kızımı karım zannetmiştim. Ama daha sonra kızım olduğunu bilerek ilişkiye girdim. Kızımı hiç ilişkiye zorlamadım. O da benimle isteyerek ilişkiye giriyordu” dedi.Eyüp T. 2004 yılında henüz 12 yaşında ve ilköğretim okulu öğrencisi olan kızı S.A.T.’ye, elleri ve ayaklarını tülbentle bağlayarak tecavüz etti. İddiaya göre kızını evdeki av tüfeği ile tehdit eden Eyüp T., “Eğer bunları birisine anlatırsan seni öldürürüm. Senin yaşaman sadece susmanla mümkün” dedi. Eyüp T., 3 yıl boyunca kızına tecavüzü sürdürdü.

“EVDE BABAMLA KALMAM KABUSUM OLMUŞTU”
S.A.T. ise savcılıktaki ifadesinde, üç yıl boyunca sürekli babasının tecavüzüne uğradığını belirterek şöyle dedi:Oto boyacılığı yapan Eyüp T., Yozgat’ın Darıcı Köyü’nden çalışmak için bir kulağı hiç duymayan, diğer kulağı da az duyan eşi Müzeyyen ve çocuklarıyla birlikte 8 yıl önce Antalya’ya göç etti.Evimiz bir oda ve bir salondan ibarettir. Ben 9 yaşındaki kardeşimle birlikte yatıyordum. Babam gece kardeşimi annemin yanına yatırır, kendisi de benim yanıma gelerek tecavüz ederdi. Bunu zaman zaman anneme anlatmaya çalıştım ancak annem ‘O senin baban, babalar tabii ki çocuklarını sever’ dedi. Ona bir türlü anlatamadım. Yan tarafımızda babaannem ve dedem kalıyor. Annem onlara gittiği zaman, benim evde babamla kalmam kabusum olmuştu.Benimle kurduğu ilişkiyi herkese anlatacağımı söylüyordum.

O da, eğer böyle bir şey yaparsam, beni öldüreceğini söylüyordu. 2007’de Ankara’da oturan halam Ayşe Bilici’nin yanına gittim. Artık dayanamayacağımı anlamıştım. Bu yüzden döndükten sonra bir daha bana tecavüz ederse anlatacağıma dair yemin etmiştim. Geldikten sonra yine tecavüz etti. Bu sefer babaannemin evinde halamlar olduğu için gidip anlattım ve bana yardım etmelerini istedim.Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşayan 4 çocuk babası Ekrem E., iddiaya göre zihinsel engelli kızı H.E.’ye, 6 yıl boyunca tecavüz etti. 2008 yılında babasından hamile kalarak düşük yapan H.E.’nin, bu tecavüzlerden 2012 ve 2014 yılında doğan biri erkek 2 bebeğin de canlı canlı boş araziye atılarak ölüme terk edildiği iddia edildi.

Sonraki Haber

FE/Cİ KAZADA

Devrilen kamyonetteki anne ö-ldü, e-şi ve 2 k-üçük ço-cuğu y-aralı Burdur’da, kontrolden çıkan ka-myonetin şa-rampole …