Adam, İnternette Oğluyla Bir Fotoğraf Paylaştı Çok Geçmeden Doktor Aradı ve Bakın Ne Dedi..
Cuma , 2 Aralık 2022
Anasayfa » FOTO GALERİ » Adam, İnternette Oğluyla Bir Fotoğraf Paylaştı Çok Geçmeden Doktor Aradı ve Bakın Ne Dedi..

Adam, İnternette Oğluyla Bir Fotoğraf Paylaştı Çok Geçmeden Doktor Aradı ve Bakın Ne Dedi..

33 yaşındaki Danny ve oğlu Favin (5) için muhteşem bir akşamdı. Tüm hafta yoğun olan baba bu Çarşamba gününü küçük oğluyla geçirmek için izin almıştı. Öğle yemeğinden sonra Playstation’ı açıp koltukta takılmaya karar vermişlerdi.

İki hırslı çocuk birbirlerine karşı bir futbol maçı oynadılar. Skor eşit gidiyordu! Ta ki Gavin maçın skorunu belirleyen golü üst direğe atana kadar. “Hadi bu başarı anının bir fotoğrafını çekelim,” dedi mağlup olan Danny. Bu fotoğrafın hayatını altüst edeceğinden habersizdi…

Gavin küçükken çok şey yaşamıştı. Oyunla geçen bir akşam her zaman olan bir şey değildi. Danny oğlunun güldüğünü ve eğlendiğini görünce yaşadıkları zor zamanları düşündü. Neyse ki hepsi geçmişte kalmıştı.

Fotoğraf çekimini kucaklaşmalar izledi. Maçı küçük çocuk kazandığı için gecenin ödülünü o seçecekti. Bu akşam, onun akşamı olmuştu. Ancak ne yazık ki bu durum çok uzun sürmeyecekti.. Maçı kazanan Gavin, fotoğraf çekiminden hemen sonra babasından fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasını istedi, böylece tüm arkadaşlarına babasını yendiğini gösterebilecekti.
Sonraki Haber

En Düşük Emekli Maaşı Bakın Ne Kadar Oldu

SON DAKİKA Enflasyona göre hesaplandı! En düşük emekli maaşı bakın kaç TL olacak.Yeni sene yaklaşırken …